بهراد رضازاده

بهراد رضازاده

مشاور حوزه تولید محتوای سوشیال و وب سایت

درباره‌ی مربی:

بهراد رضازاده متولد ۶۷ دانش‌آموخته دوره‌های آزاد کارگردانی تلویزیونی دانشگاه صدا و سیماست.

مجری، گوینده و کارگردان. نفر اول مسابقه اجرا در برنامه موج شب شبکه سه. گزارشگر و مجری برنامه‌های مختلف تلویزیون و آپارات مثل چارگوش، باورهای غلط، سلام صبح بخیر و زیروبم چهره‌ها. کارگردان و مجری پشت صحنه برنامه تب‌تاب از شبکه سه. کارگردان و مجری پشت صحنه مسابقه ایران از شبکه ۱.

عضو تیم اتاق فکر و ایده پردازی عصر جدید. دیجیتال مارکتر و ارائه دهنده سرویس‌های مختلف مارکتینگ و تولید محتوا به کسب‌‌وکارها و تهیه چندین مستند بلند و کوتاه از جمله فعالیت‌های بهراد بوده است.

در کارنامه او مدیر مارکتینگ و تبلیغات نساجی بروجرد، مدیر روابط عمومی و شبکه‌های اجتماعی برنامه‌های تلویزیونی مسابقه ایران، تب‌تاب، میدان فردوسی(رادیویی) و چند مستند و فیلم کوتاه را ثبت شده است.

بهراد درحال حاضر مشغول تولید محتوا برای مجموعه‌های مختلف هست و به عنوان طراح و ایده‌پرداز مسابقه بزرگ تلویزیونی کهکشان در حال ساخت این مسابقه برای شبکه پنج هست

بهراد رضازاده

حوزه‌های مشاوره:

تولید محتوای سوشیال و وب سایت
تولید محتوای ویدیوی
تولید‌محتوای پادکست
ساخت یک برنامه اینترنتی
راه‌اندازی استودیو و‌آژانس خدمات تولید محتوا

لطفا قبل از تکمیل فرم، موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

  • محل برگزاری جلسات مشاوره در یکی از شعب فضای کار اشتراکی پارادایس‌هاب است. شما می‌توانید محل برگزاری پیشنهادی خود را انتخاب نمایید، اما لازم است بدانید که انتخاب و تائید نهایی با مربی است.
  • لطفا تمام گزینه‌های فرم روبرو را با دقت و کامل یادداشت کنید.
  • پس از تکمیل فرم روبرو، درخواست شما برای مربی ارسال می‌شود، کمتر از 24 ساعت به شما اطلاع میدهیم که آیا مربی این درخواست را قبول کرده یا خیر.
  • حق‌الزحمه مربی، هزینه رزرو اتاق جلسه در شعب پارادایس‌هاب و خدمات پذیرایی بر عهده رزرو کننده است که پس از تائید درخواست شما توسط مربی، پرداخت ظرف 3 ساعت باید انجام شود.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل و یا طرح هر نوع سوالی، از طریق info@paradisehub.ir با ما در ارتباط باشید. 🙂

ثبت درخواست جلسه مشاوره با مربی

از منتور چه کمکی میخواید؟ اصلی‌ترین سوالاتی که دارید رو بنویسید