محمد گرویی

مدیر سرمایه گذاری مرکز نوآوری نکسترا

درباره‌ی مربی:

محمد گرویی، دکترای مدیریت کارآفرینی با گرایش کسب و کار را گذرانده، کارشناسی ارشد خود را در مدیریت اجرایی گرایش امور شهری و کارشناسی‌اش را در مهندسی مکانیک طی کرده. محمد قبل از آنکه مدیر سرمایه‌گذاری نکسترا شود، مدیر ارشد نوآوری (CINO) شرکت آبادانی دژ بوده است.

او چندین استارت‌آپ موفق و شکست‌خورده را در کارنامه خود دارد که میتوان به استارت‌آپ‌های موفق فانتزیما، نمالاین و همبودگاه اشاره کرد.

محمد گرویی مشاور شتابدهنده‌های دیموند، کاریز اعتماد، اکسل و مرکز نوآوری ایرانسل است و در کارنامه خود مشاور رویدادهای چالش نوآوری شهری شهرداری تهران، نمایشگاه الکامپ و اینوتکس، رویداد کارتوی ایرانسل و هفته جهانی کارآفرینی را نیز دارد.

حوزه‌های مشاوره:

بوم مدل کسب و کار (Business Model Canvas) و بوم ناب (Lean Canvas)
جذب سرمایه و ارائه به سرمایه گذار
استراتژی کسب و کار و زمان تغییر استراتژی (Pivot)
اعتبارسنجی (Validation)
نوآوری سازمانی و مدل‌های تعامل سازمان-استارتاپ (Corporate-Startup Engagement)

لطفا قبل از تکمیل فرم، موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

  • محل برگزاری جلسات مشاوره در یکی از شعب فضای کار اشتراکی پارادایس‌هاب است. شما می‌توانید محل برگزاری پیشنهادی خود را انتخاب نمایید، اما لازم است بدانید که انتخاب و تائید نهایی با مربی است.
  • لطفا تمام گزینه‌های فرم روبرو را با دقت و کامل یادداشت کنید.
  • پس از تکمیل فرم روبرو، درخواست شما برای مربی ارسال می‌شود، کمتر از 24 ساعت به شما اطلاع میدهیم که آیا مربی این درخواست را قبول کرده یا خیر.
  • حق‌الزحمه مربی، هزینه رزرو اتاق جلسه در شعب پارادایس‌هاب و خدمات پذیرایی بر عهده رزرو کننده است که پس از تائید درخواست شما توسط مربی، پرداخت ظرف 3 ساعت باید انجام شود.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل و یا طرح هر نوع سوالی، از طریق info@paradisehub.ir با ما در ارتباط باشید. 🙂

ثبت درخواست جلسه مشاوره با مربی

از منتور چه کمکی میخواید؟ اصلی‌ترین سوالاتی که دارید رو بنویسید