مرتضی تسخیری

هم‌بنیانگذار شتابدهنده شفق و اسنا (اتاق سرمایه‌گذاری نوآوری اسلامی)

درباره‌ی مربی:

مرتضی تسخیری، مدرک کارشناسی ارشد و دکترای کارآفرینی خود را از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران دریافت کرده و پس از آن دوره آزاد BABOK را در پارک علم و فناوری پردیس گذرانده است.

او تسهیلگر و مدرس در رویدادهای متمرکز بر کارآفرینی اجتماعی نظیر هم‌نت، بانا و شفق و یا در رویدادهای پیچ خط مشی حول سیاستگذاری اجتماعی بوده است.

در کارنامه مرتضی تسخیری مشاوره و منتورینگ متمرکز و حرفه‌ای بر استارت‌آپ‌های چمدون، تیک نیک، می‌تایم و مردم‌نما را میبینیم. گفتنی است که مشاوره‌ها و تدریس‌های موثر ایشان در شتابدهنده‌ها و مراکز علم و فناوری بسیاری قابل مشهود است.

 

مرتضی تسخیری

حوزه‌های مشاوره:

پلتفرم های کارآفرینی اجتماعی
رسانه‌سازها و تجارت‌های بستر تبلیغات آنلاین
محتواسازها و تجارت‌های بستر به اشتراک گذاری محتوا

لطفا قبل از تکمیل فرم، موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

  • محل برگزاری جلسات مشاوره در یکی از شعب فضای کار اشتراکی پارادایس‌هاب است. شما می‌توانید محل برگزاری پیشنهادی خود را انتخاب نمایید، اما لازم است بدانید که انتخاب و تائید نهایی با مربی است.
  • لطفا تمام گزینه‌های فرم روبرو را با دقت و کامل یادداشت کنید.
  • پس از تکمیل فرم روبرو، درخواست شما برای مربی ارسال می‌شود، کمتر از 24 ساعت به شما اطلاع میدهیم که آیا مربی این درخواست را قبول کرده یا خیر.
  • حق‌الزحمه مربی، هزینه رزرو اتاق جلسه در شعب پارادایس‌هاب و خدمات پذیرایی بر عهده رزرو کننده است که پس از تائید درخواست شما توسط مربی، پرداخت ظرف 3 ساعت باید انجام شود.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل و یا طرح هر نوع سوالی، از طریق info@paradisehub.ir با ما در ارتباط باشید. 🙂

ثبت درخواست جلسه مشاوره با مربی

از منتور چه کمکی میخواید؟ اصلی‌ترین سوالاتی که دارید رو بنویسید