فضای کار اشتراکی در تهران

فضای کار اشتراکی در تهران

فضای کار اشتراکی در تهران


فضای کار اشتراکی در تهران محیطی است که احتمالاً بسیاری از استارتاپ ها در جستجوی بهترینِ آن هستند. در شهری که هزینه اجاره یک دفتر تجاری سطح متوسط می تواند بخش اعظم سرمایه مورد نیاز یک استارتاپ باشد، وجود مراکز ارائه دهنده خدمات محیط کاری مشترک می تواند برای فریلنسری ها و استارتاپ ها یک موهبت باشد، به شرط آن که بتواند تمام نیازهای آنان را تامین نماید. در این مقاله توضیحات بیشتری درباره شرکت های کار اشتراکی و نحوه خدمات رسانی آن به اقشار مختلف خواهیم داد.

فضای کار اشتراکی فضایی مناسب برای استارتاپ ها و مشاغل فریلنسری و دورکارها

محیط کاری مشترک و مزایای استفاده از آن

برای بسیاری از استارتاپ ها و فریلنسری ها این امکان در ابتدای کار فراهم نیست که از ابتدای کار، دفتر کاری مستقل خود را راه اندازی کنند و از سویی این گروه از افراد (که در سال های اخیر زمینه کاری مناسب سبب رشد تعدادشان نیز شده است) برای گسترش کسب و کار خود نیاز به محیط کاری مناسب و دارای فضای خوب و ظاهر مطلوب دارند تا بتوانند جلسات داخلی گروه خود و جلسه با سایر شرکای تجاری و سرمایه گذاران و شرکت های وابسته را در آنجا برگزار کنند.

 

خوشبختانه فضای کار اشتراکی

در سال های اخیر توانسته بسیاری از نیازهای مربوط به فضای کار را در میان مشاغل جدید، رفع نماید. امروزه گروه های مختلف استارتاپی و فریلنسرها و حتی دورکاران، برای پیشبرد اهداف خود، بجای خانه و یا محیط های متفرقه مانند کافی شاپ و… از محیط کار اشتراکی استفاده می کنند که این موضوع برای آن ها منافع بسیاری نیز دارد.

استفاده از فضای کار اشتراکی در تهران علاوه بر صرفه جویی در هزینه هایی که باید برای اجاره یا خرید یک واحد تجاری صرف کرد، به گروه ها و افراد کمک می کند که در فضایی مطلوب و همگن، ارتباطات کاری موثر بیشتری با سایر گروه ها و متخصصان -که حوزه کاری شان به یکدیگر مربوط می شود- برقرار نمایند. با توجه به اینکه در عصر ارتباطات و اطلاعات، سرمایه هر شخصی مهارت وی در برقراری ارتباط و تبادل تخصص است، بنابراین این مزیت می تواند بسیاری از گروه ها را جذب این جریان نماید.

فضای کار اشتراکی

علاوه بر این ها شرکت های کار اشتراکی در تهران مانند پارادایس هاب، رویدادهای متعدد و مفیدی در راستای تخصص های کاری مرتبط با جوامع امروز و نیازهای آتی آن برگزار می کند که حضور فعال در این رویدادها می تواند مانند یک کاتالیزور، به جریان کسب اهداف شان سرعت ببخشد.

 گروه های استارتاپی و فریلنسرها می توانند با کار کردن در فضای اشتراکی از مزایای آن بهره مند شوند.

 اجاره فضای کار اشتراکی در تهران

از سال 1395 تا بحال، شرکت های متعدد بسیاری اقدام به ارائه خدمات فضای کار اشتراکی نموده اند که در این میان، تیم قدرتمند پارادایس هاب با داشتن 5 شعبه فعال در تهران یکی از بزرگترین این شرکت ها است. علاوه بر پارادایس هاب در مجموع 21 شرکت استارتاپی در حال حاضر در استان تهران در حال ارائه این خدمات هستند. خدمات مربوط به فضای کار اشتراکی در ایران شامل میز اشتراکی، میز و یا اتاق اختصاصی، صندلی مناسب برای نشستن طولانی مدت، اینترنت پر سرعت نامحدود، اتاق جلسه و اتاق کنفرانس با امکانات اولیه مناسب، فضای مناسب برگزاری کارگاه آموزشی و پذیرایی روزانه است.

برای اجاره فضای کار اشتراکی در تهران می توانید با یکی از نزدیک ترین شعب این شرکت ها در اطراف خود ارتباط برقرار کرده و اقدام به رزرو فضای کار اختصاصی خود نمایید. شما می توانید از میان خدمات ارائه شده توسط هر شرکت، آنچه از نظر امکانات و فضای مورد نیاز با خواسته های شما تطابق بیشتری دارد را برگزیده و همان را رزرو نمایید.

مجموعه پارادایس هاب با 5 شعبه فعال در تهران آماده خدمات رسانی به گروه های مختلف و فریلنسر ها است.

اجاره فضای کار اشتراکی برای شرکت های فعال

علاوه بر گروه های استارتاپی و فریلنسری ها، شرکت های فعال نیز می توانند از خدمات فضای کار اشتراکی استفاده بهینه داشته باشند. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها، بخش هایی از امور اداری خود را تنها به دلیل در اختیار نداشتن فضای کاری، برون سپاری می کنند و این برون سپاری برای آن ها هزینه و مشکلات بسیاری را به وجود می آورد. از سویی سرمایه لازم برای تهیه یک فضای بزرگ تر آن هم در این شرایط حساس برای همه کمپانی ها ممکن نیست و نمی توانند طی فرایند رشد و توسعه، اقدام به تغییر فضای کاری خود نمایند.

اجاره فضای کار اشتراکی

برای این شرکت ها بهترین پیشنهاد

استفاده از فضای کار اشتراکی است. شرکت ها می توانند بسیاری از امور مربوط به ثبت، امور مالی و منابع انسانی و… را بدون برون سپاری اداری، به فضای بیرون از شرکت منتقل کنند. خوشبختانه محیط کاری مشترک از تمام جهت ها می تواند بهترین پیشنهاد برای شرکت هایی باشد که تنها به چند میز و یا یک اتاق بیشتر نیازمند هستند.

یکی دیگر از خدماتی که شرکت های فعال می توانند در فضای کار اشتراکی از آن استفاده کنند، بهره بردن از اتاق های کنفرانس با امکانات کامل است. آن ها می توانند تمامی جلسات، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی خود را از فضای محدود شرکت به محیط کاری مشترک منتقل کنند و با رزرو اتاق و فضای لازم، با کمترین هزینه بیشترین بهره را از محیط ببرند. جالب است بدانید که در کشورهای بزرگ و پیشرفته دنیا نیز بسیاری از شرکت های معتبر در حال حاضر برخی از خدمات و امور خود را به بیرون از شرکت و فضای کار اشتراکی منتقل کرده اند. شرکت هایی که فهرست شان نام های آشنایی مانند اپل، مایکروسافت، گوگل و… نیز دیده می شود.

 اتاق های اختصاصی در شرکت های کار اشتراکی محیطی مناسب برای طوفان ذهنی و کارگاه های آموزشی است.

 فضای کار اشتراکی برای گروه های طراحی و تبلیغاتی

یکی دیگر از گروه هایی که می توانند بهترین استفاده را از محیط کاری مشترک ببرند، تیم های بزرگ طراحی و تبلیغات هستند. این گروه از افراد که باید جلسات متعددی برای خلق ایده های خود در کنار یکدیگر برگزار کنند، میتوانند از فضای کار اشتراکی و میزهای اشتراکی آن بهره ببرند. فضای کار اشتراکی بهترین محیط برای طوفان ذهنی است و بسیاری از تیم های حرفه ای و به نام کشور در حال حاضر برای جلسات خود اقدام به اجاره فضای کار اشتراکی در تهران نموده اند.

اینستاگرام پارادایس هاب

دیگر مقالات سایت:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *