باغ کتاب

Paradise Logo

درباره ی شعبه باغ کتاب

این شعبه واقع در باغ کتاب تهران در منطقه گردشگری عباس آبادو جنب کتابخانه ملی ایران می باشد. نزدیکی به پارک آب و آتش، پل طبیعت و پارک طالقانی و فضای سبز وسیع منطقه عباس آباد این مکان را به یکی از جذابیت های گردشگری شهر تهران تبدیل کرده است. دسترسی به شعبه باغ کتاب از بزرگراه حقانی، متروی حقانی و متروی شهید همت می باشد. ساعت کاری شعبه باغ کتاب از 8 صبح تا 10 شب و تمام ایام هفته می باشد.

رزرو خدمات این شعبه

امکانات و ویژگی‌های شعبه

صندلی اختصاصی
کافی شاپ
آشپزخانه
صندلی اشتراکی
پرینتر
اتاق اختصاصی
کمد وسایل
حمل و نقل اتوبوسرانی
سالن کنفرانس
اینترنت پرسرعت

پلن های شعبه

صندلی اشتراکی
صندلی اختصاصی
اتاق اختصاصی
اتاق جلسات

این نوع صندلی، متغیر هست. ممکنه فردا که به شعبه مراجعه می‌کنید کاربر دیگه‌ای در اون فضا مستقر شده باشه و شما باید در یک محل دیگه‌ای که خالی هست استقرار پیدا کنید. ضمناً شما باید در پایان هر روز وسایل‌تون رو از روی میز بردارید در محل امنی مثل کمدهای موجود در شعبه بزارید.

صندلی اشتراکی 10 روزه
340,000
تومان
صندلی اشتراکی یک روزه
68,75055,000
تومان
صندلی اشتراکی
640,000588,800
تومان
صندلی اشتراکی 7 روزه
198,000
تومان

ساعات دسترسی

شنبه تا جمعه
08:0022:00

رزرو اتاق جلسات

در برخی موارد امکان دارد ما نیاز به جلسات مختلفی با تیم کاری خود یا مشتریان و سایر همکاران داشته باشیم. پارادایس هاب به این موضوع نیز فکر کرده و برای حل آن، اتاق جلساتی در نظر گرفته که بسیار کاربردی است و می‌تواند در پیشبرد فعالیت‌های گروهی کمک فراوانی کند.

ارتباط با شعبه

Locationمیدان ونک، بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تفاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی، باغ کتاب تهران، طبقه اول

A map is loading