دانشگاه علوم و تحقیقات

Paradise Logo

درباره ی شعبه دانشگاه علوم و تحقیقات

از ویژگی های شعبه علوم و تحقیقات میتوانیم به بودن در ارتفاعات شمال غربی تهران اشاره کنیم که علاوه بر داشتن آب و هوای دلچسب، منظره زیبایی از کلان شهر تهران را برایمان به ارمغان آورده. همچنین اگر کسب و کار شما نیاز به تمرکز بیشتری دارد این شعبه به دلیل استقرار در ساختمان کتابخانه میتوانید فضای کار آرام و مناسبی باشد.وجود پارکینگ و ساعت کاری از 8 صبح تا 21 در هفت روز هفته نیز به جذابیت های این شعبه اضافه کرده است.

رزرو خدمات این شعبه

امکانات و ویژگی‌های شعبه

صندلی اختصاصی
اتاق جلسه
کافی شاپ
لمکده
آشپزخانه
صندلی اشتراکی
سالن کنفرانس
اینترنت پرسرعت
پرینتر
کمد وسایل
اتاق اختصاصی

پلن های شعبه

صندلی اشتراکی
صندلی اختصاصی
اتاق اختصاصی
اتاق جلسات

این نوع صندلی، متغیر هست. ممکنه فردا که به شعبه مراجعه می‌کنید کاربر دیگه‌ای در اون فضا مستقر شده باشه و شما باید در یک محل دیگه‌ای که خالی هست استقرار پیدا کنید. ضمناً شما باید در پایان هر روز وسایل‌تون رو از روی میز بردارید در محل امنی مثل کمدهای موجود در شعبه بزارید.

صندلی اشتراکی یک روزه
50,000
تومان
صندلی اشتراکی 10 روزه
360,000
تومان
صندلی اشتراکی 7 روزه
210,000
تومان
صندلی اشتراکی
790,000711,000
تومان

ساعات دسترسی

شنبه تا جمعه
08:0022:00

رزرو اتاق جلسات

در برخی موارد امکان دارد ما نیاز به جلسات مختلفی با تیم کاری خود یا مشتریان و سایر همکاران داشته باشیم. پارادایس هاب به این موضوع نیز فکر کرده و برای حل آن، اتاق جلساتی در نظر گرفته که بسیار کاربردی است و می‌تواند در پیشبرد فعالیت‌های گروهی کمک فراوانی کند.

ارتباط با شعبه

Locationانتهای اتوبان ستاری شمال، میدان دانشگاه، روبروی بیمارستان فرهیختگان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، ساختمان کتابخانه و مرکز اسناد(دکتر حبیبی)، طبقه چهارم

A map is loading